Przegląd technik nadruku na ceramice reklamowej

Efekt wklęsłego zdobienia, a może nadruk pojawiający się na skutek wysokiej temperatury? Najpopularniejsze metody zdobienia ceramiki reklamowej dają nam szerokie pole do manewru. Pozwalają odmienić zwykły kubek wprost nie do poznania i stworzyć nietuzinkowy upominek biznesowy z logo, który podbije serca wszystkich klientów. Jako że uwielbiamy oryginalne gadżety reklamowe, postanowiliśmy ułatwić Ci poszukiwania idealnego rozwiązania. Podpowiadamy, jakie techniki zdobienia kubków reklamowych wybrać!

Metody zdobienia kubków reklamowych, które wyróżnią Twoją markę

Jeszcze kilkanaście lat temu wprost nie do pomyślenia było, że naczynie codziennego użytku niebawem zrobi taką furorę w świecie biznesu. Dziś marketingowcy są skłonni stwierdzić, że podstawą skutecznej promocji jest inwestycja w odpowiednio dopasowane do charakteru oferowanych usług gadżety reklamowe. My jesteśmy tego samego zdania! Ceramika reklamowa w krótkim czasie zaczęła cieszyć się ogromną popularnością, a wszystko to za sprawą jej uniwersalności i funkcjonalności. Kubki z własnym nadrukiem można własnoręcznie zaprojektować, resztę natomiast pozostawić w rękach profesjonalistów. Koszt realizacji zamówienia na kubki z logo dodatkowo nie obciąża budżetu firmowego, przez co mniejsze i większe firmy coraz chętniej decydują się na tego rodzaju inwestycję.

Jak zaprojektować kubki z nadrukiem? W tym wypadku kluczowa jest kreatywność, a także dobre wyczucie. Estetyczny upominek biznesowy wpłynie na postrzeganie marki wśród potencjalnych klientów, zadba o jej PR i umożliwi dotarcie do ważnych kontrahentów. Nadruk powinien nawiązywać do usług i wartości, jakie stoją za daną marką i jednocześnie być łatwy w identyfikacji. Wobec tego nie pozostaje nam nic innego, jak przedstawić najlepsze metody nadruku na ceramice reklamowej. Oto one!

Art Print

Marzy Ci się niemal fotograficzna jakość nadruku? Technika zdobienia Art Print stanowi zatem uosobienie Twoich najśmielszych potrzeb i oczekiwań. Nadruk sublimacyjny nanoszony jest na powierzchnię ceramiki z użyciem specjalnego papieru, dzięki czemu pozwala uzyskać wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu żywych barw. 

Art Print kubki z własnym nadrukiem w szczególności zalecane są firmom, którym zależy na estetycznym wykonaniu. Delikatny nadruk w połączeniu z nietypowym kształtem naczynia zaprezentuje się doskonale.

Przeczytaj więcej o technikach nadruku: https://ceramika-reklamowa.com.pl/baza-wiedzy/

Sensitive Touch

Nietuzinkowe gadżety reklamowe z logo uwielbiamy najbardziej i mamy nadzieję, że Sensitive Touch przypadnie Ci do gustu. Na czym polega metoda Sensitive Touch? Na skutek piaskowania wybranej powierzchni ceramiki reklamowej uzyskujemy subtelny efekt wklęsłego zdobienia. Kubki reklamowe wykonane tą metodą można śmiało pozostawić w zmywarce bez obawy o szybką utratę pierwotnego wyglądu. Ich realizacja również nie należy do najdroższych, efekt 3D zachwyci natomiast Twoich potencjalnych klientów!

Jeśli szukasz sprawdzonego pomysłu, by dodatkowo urozmaicić biznesowy upominek, możliwe jest barwienie wklęsłego motywu na dowolny kolor Pantone lub przyklejenie subtelnych kryształków, które sprawiają, że kubek zyskuje ekskluzywny charakter.

Multicolor

Gdyby tak zabarwić wyłącznie wewnętrzną powierzchnię ceramiki reklamowej… Mamy na to sposób! Metoda zdobienia kubków znana bliżej jako Multicolor umożliwia naszkliwne i natryskowe barwienie kubków od wewnątrz na wybrany przez Ciebie kolor. Nadruk jest odporny na zmywanie w zmywarce – nie ściera się i nie traci żywych kolorów. Dlaczego kubki reklamowe Multicolor są najlepsze? Niewątpliwie gwarantują one efekt zaciekawienia nowym gadżetem. Nie zapomnij, by ustawić zaprojektowane kubki z logo w widocznym miejscu podczas nadchodzących targów pracy. Potencjalni klienci będą wprost zachwyceni, zwłaszcza jeśli połączysz Multicolor z Hydrocolor lub kalkomanią organiczną.

Kubek z nadrukiem kubkowi nierówny – to fakt! Projektując firmowe upominki, zastanów się, czego mogą oczekiwać potencjalni klienci i zaskocz ich nietuzinkowym wykonaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 16 =