Podstawowe informacje o wózku trójkołowym dla dziecka

Stojąc przed wyborem wózka dla dziecka, czterokołowego lub trójkołowego, widząc ogromną ofertę, trudno się doprawdy zdecydować. Sam wózek trzykołowy nie jest tak atrakcyjny, jak trójkołowy ślizgacz dziecięcy. Może powinieneś patrzeć na praktyczne względy, a może raczej na to, by dać dziecku dodatkową zabawę podczas spaceru? Sprawdź, co będzie dla Ciebie i Twojego dziecka lepsze?

Spacer z dzieckiem

Dziecko będąc na spacerze, obserwuje wszystko, co go wokół otacza, niemniej, kiedy spacer odbywa się w znanej mu już okolicy, zaczyna się nudzić. Zupełnie inaczej spacer odbierasz ty, inaczej odbiera go dziecko. Nie jest specjalnie zainteresowane zakupami, należy więc mu jakoś tę podróż urozmaicić.

Trójkołowy ślizgacz dziecięcy

Jeśli chcesz swojemu dziecku zagwarantować siedmiokrotną zabawę sprawdź w sklepie takwiele.pl, jak wygląda trójkołowy ślizgacz dziecięcy Miweba. Dzięki wbudowanemu trójkołowcowi dziecięcemu maluch może pod twoim okiem sam odkrywać świat.

Jakie ma funkcje trójkołowy ślizgacz dziecięcy Miweba?

Ten bardzo łatwy w złożeniu trójkołowy ślizgacz posiada aż siedem funkcji. To sporo, jak na jedno urządzenie, warto je wymienić:

  • wózek posiada przeciwsłoneczny daszek, który można składać i rozkładać;
  • w wózku są pedały do samodzielnego prowadzenia przez malucha;
  • z tyłu znajduje się praktyczna torba na drobne zakupy;
  • ślizgacz dziecięcy można bez problemu złożyć, zajmuje wtedy niewiele miejsca;
  • dla bezpieczeństwa są ramiona zatrzaskowe, zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem;
  • wózek posiada podnóżki na stelażu z możliwością złożenia;
  • drążek do pchania można swobodnie ściągać.

Jak nauczyć malucha przejmowania aktywności w jego prowadzeniu?

Dzieci zazwyczaj bardzo szybko uczą się, w jaki sposób jeździć ślizgaczem, na początku z pewnością będziesz mu potrzebny. Wózek trójkołowy podczas spaceru w niebezpiecznej dla malucha okolicy używaj przy pomocy drążka. Niemniej, kiedy znajdziecie się w bezpiecznym miejscu, zdemontuj drążek do pchania i pozwól dziecku samodzielnie się nim poruszać. Będzie to dla niego ogromna frajda.

Opony są w nim wykonane z wysokiej jakości gumy, dzięki czemu są odporne na przebicia. Koła są na tyle duże, że wózek jest bardzo stabilny i posiada świetną amortyzację.

Wózek trójkołowy ślizgacz dziecięcy Miweba jest tak skonstruowany, aby być lekkim i łatwym do złożenia w momencie, kiedy chcemy go przenieść lub przewieźć samochodem. Po złożeniu zabiera też niewiele miejsca, zatem bez trudu znajdziemy dla niego miejsce w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + trzy =