Dobry dzbanek filtrujący wodę? Właśnie go znalazłeś!

Szukasz dzbanka z filtrem na wodę, ale nie wiesz, po który model warto sięgnąć? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę oraz co możesz zyskać. Wybierz dzbanek filtrujący od rodzimej marki i każdego dnia ciesz się nowymi możliwościami.

Dzbanek filtrujący – co powinieneś wiedzieć?

Zacznijmy od tego, czym właściwie jest dzbanek filtrujący. To funkcjonalny sprzęt kuchenny, którego głównym zadaniem jest oczyszczanie wody kranowej z chloru, ale to nie wszystko – ponieważ to ty decydujesz, z jakich jeszcze możliwości możesz skorzystać. W jaki sposób? Poprzez wybór odpowiednich filtrów. Na co możesz liczyć? Jako przykładem posłużymy się filtrami z portfolio polskiej marki Dafi. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis wybranych filtrów:

– Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje twardość wody)

– AGD+ Classic (skutecznie chroni urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym, zmiękcza wodę kranową)

– Magnezowy Mg+ Classic (oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w jony magnezu, magnez sprawia, że woda smakuje lepiej)

– Alkaliczny pH+ Classic (innowacyjny filtr podwyższa pH wody, alkaliczna woda pozwala skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu)

Dzbanek filtrujący to wyjątkowa skuteczność oraz ciekawy design. Jego delikatne kształty w połączeniu z wysokiej jakości technologią działania sprawiają, że jest to produkt nie tylko przydatny w kuchni, ale również estetyczny i nowoczesny. Każdy dobry dzbanek filtrujący wodę wyposażony jest we wskaźnik (w zależności od modelu manualny lub LED), który przypomni ci o regularnej wymianie filtra.

Dobry dzbanek filtrujący wodę – sprawdź model polskiej marki

Poznałeś już możliwości, jakie drzemią w tym niezwykłym rozwiązaniu, czas więc odpowiedzieć na pytanie, po który dzbanek z filtrem na wodę warto sięgnąć? Doskonałym przykładem jest dzbanek filtrujący Astra od polskiej marki Dafi, który zapewni ci skuteczność, ale też idealnie wpasuje się w wystrój każdej kuchni. To nie wszystko, poznaj go lepiej i sam podejmij decyzję:

– nowoczesny i opływowy

– dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej (limonkowy, stalowy, pomarańczowy, miętowy, makowy, biały, grafitowy, wrzosowy, niebiański)

– idealna pojemność 3,0 l

– dwa rodzaje dzbanka Classic lub Unimax (filtry różnią się kształtem oraz ilością zawartej mieszanki – Typ Classic może przefiltrować do 150 l wody, a Unimax do 200 l)

– ergonomiczna rączka, która ułatwia przenoszenie dzbanka

– zbiornik na wodę wykonany z wysokiej jakości przezroczystego tworzywa

– dwa rodzaje wskaźnika (manualny lub LED sensor, który ułatwi wymianę filtra na czas)

Dzbanek z filtrem – co zyskasz?

– zaoszczędzisz swój czas, pieniądze oraz energię

– zapewnisz sobie wygodę

– zadbasz o środowisko

– zagwarantujesz sobie regularne nawadnianie organizmu

Jeśli przekonały cię powyższe argumenty, wejdź na stronę dafi.pl i znajdź dobry dzbanek filtrujący wodę. Wybierz model dla siebie, kup i zmień swoje przyzwyczajenia. Gotowy? Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 12 =