Baselinker – dlaczego warto go wdrożyć w sklepie internetowym?

Prowadzenie własnego sklepu internetowego pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i tym samym zwiększać sprzedaż, rozwijając biznes. Aby jednak odnieść sukces i wyróżnić się na tle wciąż rosnącej liczby konkurentów, należy w odpowiedni sposób odpowiadać na potrzeby klientów. W celu zadowolenia konsumentów niezbędne jest szybkie realizowanie zamówień czy niwelacja błędów w procesie sprzedaży. Wszystko to zapewnia wdrożenie Baselinkera – dowiedz się więcej o tym oprogramowaniu!

Czym jest Baselinker?

Baselinker to nowoczesne i wielofunkcyjne oprogramowanie, które służy do efektywnego zarządzania sprzedażą i obsługi zamówień. Jest to narzędzie przeznaczone dla branży e-commerce – stanowi ono wsparcie dla handlu internetowego, dlatego jeśli prowadzimy własny sklep internetowy bądź wystawiamy swą ofertę na serwisach marketplace, jest to system wręcz idealny dla nas. Baselinker jest prosty w obsłudze, wyróżnia się szybkością i niezawodnością działania.

Aby usprawnić procesy sprzedażowe i pracę w przedsiębiorstwie, jak i pozytywnie wpłynąć na poziom zadowolenia, warto wdrożyć Baselinkera w sklepie internetowym. To narzędzie, które nieprzerwanie się rozwija, oferując jego użytkownikom dużą ilość korzystnych funkcji. Jeśli pragniesz rozwijać swój biznes, to oprogramowanie zdecydowanie Ci w tym pomoże.

Baselinker znacząco usprawni naszą działalność, jednak nie zawsze wiemy, jak go wdrożyć i skonfigurować. Warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy bezproblemowo zaznajomią Twój biznes z oprogramowaniem. O całym procesie dowiesz się więcej tutaj: https://implemo.pl/uslugi/wdrozenie-i-konfiguracja-baselinker/.

Wdrożenie Baselinkera w sklepie internetowym – dlaczego warto?

Oprogramowanie Baselinker stanowi doskonałe wsparcie, jeśli prowadzimy własny sklep internetowy bądź wystawiamy swe produkty na serwisach marketplace, takich jak Allegro, Shopee, eBay czy Amazon. Nie sposób wymienić w jednym wpisie wszystkich korzyści płynących z wdrożenia systemu, dlatego postanowiliśmy przedstawić kilka z najciekawszych funkcji tego narzędzia.

Wszystkie zamówienia w jednym miejscu

Dzięki systemowi Baselinker zapomnisz o problemie związanym z rozproszonym zarządzaniem zamówieniami – niezależnie od ilości naszych kanałów sprzedaży, oprogramowanie pozwala na ich integrację. Pozwala nam to na uniknięcie konieczności osobnego logowania się do panelu każdego serwisu, sprawdzania nowych zamówień, aktualizowania statusów oraz wykonywania innych powtarzalnych czynności. Niweluje to ryzyko popełnienia błędu i opóźnienia realizacji zamówienia – i tym samym możliwości utraty klienta.

Baselinker pozwala na integrację platform marketplace wraz ze sklepem internetowym. Zamówienia ze wszystkich kanałów są pobierane do oprogramowania, które umieszcza je w jednym miejscu – łatwym w obsłudze panelu administracyjnym.

Łatwiejsze zarządzanie magazynem

Dzięki systemowi możliwa jest synchronizacja stanów magazynowych w wybranych przez nas interwałach czasowych. Co to oznacza? Jeśli sprzedamy produkt na jednej platformie, dostępna ilość sztuk zaktualizuje się na pozostałych kanałach sprzedaży. Co ciekawe, Baselinker pozwala także na automatyczne zamykanie ofert, kiedy stan magazynowy produktu wyniesie zero! Możemy je także automatycznie otwierać w chwili jego dostawy.

Tworzenie statusów

Narzędzie Baselinker umożliwia nam tworzenie dowolnej ilości statusów. Jeśli nadamy im nazwy nawiązujące do danych etapów realizacji zamówienia występujących w naszym przedsiębiorstwie, możemy w łatwy sposób zarządzać wszystkimi należącymi do nich procesami.

Automatyzacja czynności

Oprogramowanie pozwala nam na zautomatyzowanie wielu czynności. Odpowiednio dobrane i skonfigurowane akcje mogą wykonywać za nas prawie wszystkie działania związane z realizacją zamówień – począwszy od ich pobierania do systemu, poprzez m.in. weryfikacje płatności i kompletności zamówienia, aż po generowanie listów przewozowych oraz pozostałych istotnych dokumentów.

Baza gotowych integracji

Wdrożenie Baselinkera to również doskonałe rozwiązanie, jeśli pragniemy wkroczyć na nowy kanał sprzedaży. Dzięki kilku przyciskom myszy możemy dokonać integracji oferty w sklepie internetowym z serwisem marketplace, co zaoszczędzi dużo czasu. Ponadto, możliwa jest integracja m.in. z nową firmą kurierską, a także bazą danych hurtowni czy systemem księgowości online.

Baselinker to oprogramowanie, które zdecydowanie warto wdrożyć w sklepie internetowym. Znacząco usprawnia ono proces realizacji zamówień, oszczędzając nasz czas, niwelując ryzyko wystąpienia błędów oraz pozytywnie wpływając na zadowolenie klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × dwa =