Skuteczna agencja ochrony osób i mienia z Wrocławia

Potrzeba bezpieczeństwa jest jedną z naszych fundamentalnych potrzeb społecznych. Jego poczucie jest ważne zarówno z perspektywy zachowania nietykalności osobistej, jak i zabezpieczenia gromadzonego przez lata majątku.

Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa personalnego oraz posiadanego mienia warto skorzystać z usług doświadczonej agencji, która w realny sposób zapewni skuteczną ochronę w każdej, nawet najmniej spodziewanej sytuacji. Odpowiednie zabezpieczenie swoich bliskich, domu, mieszkania dóbr materialnych, czy biznesu to racjonalne i odpowiedzialne postępowanie dające możliwość uniknięcia szeregu nieprzyjemnych sytuacji. Dlatego w myśl zasady „przezorny zawsze ubezpieczony” zapoznaj się z możliwościami, jakie oferuje współpraca z doświadczoną agencją ochrony i zwiększ bezpieczeństwo wszystkiego, co ważne.

ASCO Security Agencja Ochrony z Wrocławia

Agencja Ochrony ASCO Security to pochodząca z Wrocławia firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży ochrony osób i mienia. Agencja specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług ochrony oraz zabezpieczeń technicznych.

ASCO Security oferuje swoje usługi podmiotom biznesowym oraz klientom prywatnym. Firmie przez ponad trzy dekady zaufało wiele podmiotów użyteczności publicznej, instytucji państwowych, banków, mniejszych działalności gospodarczych oraz tysiące klientów prywatnych.

Długa obecność na rynku i nieustanny rozwój kadry, jak i stosowanych rozwiązań technicznych zapewnia klientom ASCO prawdziwą ochronę. ASCO Security działa m.in. we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach, ale sukcesywnie rozszerza obszar działalności, dzięki czemu część usług oferowanych przez firmę ma zasięg na całą Polskę.

Co znajdziemy w ofercie ASCO Security

Poniżej przedstawiamy wiodące usługi oferowane przez wrocławską Agencję Ochrony ASCO Security. Zajdziemy tam m.in.:

 • Systemy alarmowe – alarmy do domu, alarmy do firmy, systemy alarmowe przewodowe i bezprzewodowe. Od podstawowych rozwiązań, po najbardziej zaawansowane, wyposażone w wszelkiego rodzaju dodatkowe czujniki, w tym dymu, czadu, tłuczonego szkła, czy zalania.
 • Monitoring systemów alarmowych – nadzór stanu systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego 24/7 prowadzony przez doświadczonych operatorów w jednym z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych centrów monitoringu w Polsce.
 • Video Dozór – nadzór wizyjny i analiza obrazu z systemu kamer na żywo 24/7, obsługiwany przez sztuczną inteligencję i doświadczonych operatorów centrum monitoringu. To innowacyjna usługa oferowana na całą Polskę. System kamer rozbudowany o usługę Video Dozoru to najwyższa skuteczność wychwytywania wszelkich nieprawidłowości w monitorowanym obszarze dzięki stałej analizie obrazu przez algorytmy sztucznej inteligencji wspieranej przez człowieka i możliwość podejmowania zdalnych działań na chronionym obiekcie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu rozszerzeniu system kamer monitoringu przestaje być jedynie pasywnym narzędziem ochrony.
 • Systemy kamer CCTV – klasyczna instalacja telewizji przemysłowej. Monitoring wizyjny CCTV daje możliwość rejestracji i obserwacji obiektów i obszarów na żywo oraz późniejszego odtworzenia nagrań monitoringu.
 • Mobilna wieża do monitoringu – mobilna wieża monitorująca do zadań specjalnych. CCTV Tower od ASCO Security dzięki własnym źródłom zasilania posiada możliwość pracy w obszarach pozbawionych infrastruktury elektrycznej. Mobilna konstrukcja pozwala na dynamiczne zmiany monitorowanego obszaru. Dodatkowym atutem wieży do monitoringu jest możliwość implementacji rozszerzenia kamer monitorujących w postaci Video Dozoru.
 • Monitoring pożarowy – monitoring pożarów i zagrożeń pożarowych z bezpośrednim połączeniem do stanowiska w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Takie rozwiązanie daję większe bezpieczeństwo dzięki minimalizacji czasu niezbędnego na reakcję.
 • Ochrona fizyczna i usługi portierskie – fizyczny pracownik ochrony i obsługa portierni w obiekcie.
 • Systemy inteligentnego domu – systemy pozwalające na zarządzanie zdalne automatyką użytkową i systemami alarmowymi. Niemal nieograniczone możliwości konfiguracji, od zdalnego sterowania bramą wjazdową, przez sterowanie roletami, zamkami, a nawet systemami nawadniającymi ogród.
 • Ochrona osobista VIP – ochrona dla osób wymagającej stałej lub okresowej ochrony i wsparcia logistycznego.
 • Transport wartości i asysty – transporty, konwoje, inkasa gotówkowe i asysty. ASCO Security dysponuje specjalistycznymi pojazdami i urządzeniami do przenoszenia i przechowywania gotówki.
 • Konserwacja systemów alarmowych – konserwacje i naprawy systemów alarmowych i monitoringu przeprowadzane przez licencjonowanych specjalistów.

Postaw na prawdziwą ochronę z ASCO Security

Skontaktuj się z doświadczonym doradcą ASCO Security i sprawdź, jak możesz zwiększyć bezpieczeństwo wszystkiego, co dla ciebie ważne. Postaw na zaufaną markę, postaw na prawdziwą ochronę z ASCO Security.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × dwa =