Ranking najlepszych szkieł kontaktowych w 2022 roku

Planujesz nosić soczewki kontaktowe i zastanawiasz się, jakie są najlepsze? Zapoznaj się z naszym rankingiem. Klasyfikacja obejmuje najbardziej polecane soczewki w 2022 roku. Zobacz, które z nich sprawdzą się u Ciebie.

Co bierzemy pod uwagę, klasyfikując soczewki?

Układając poniższy ranking najlepszych szkieł kontaktowych w 2022 roku, wzięliśmy pod uwagę kilka czynników, które są ważne również w przypadku zakupu soczewek. Do najważniejszych z nich należą zatem parametry szkieł, pozytywne opinie o produkcie i popularność wśród użytkowników, zastosowane rozwiązania i technologie, a także przepuszczalność tlenu.

Produkty zawarte w poniższym zestawieniu nie mają przypisanych miejsc. Wszystkie zebrane soczewki miesięczne są bowiem bardzo dobrej jakości. Wybór konkretnego produktu zależy w tym przypadku od indywidualnych preferencji, np. czasu użytkowania soczewek.

Soczewki miesięczne Biofinity

Biofinity to wysokiej jakości soczewki miesięczne marki CooperVision. Charakteryzują się unikalną konstrukcją i wykonaniem z materiału silikonowo-hydrożelowego o przepuszczalności aż 100% tlenu. Szkła są polecane dla osób, które oczekują od soczewek kontaktowych wysokiego poziomu komfortu, wygody użytkowania oraz wyraźnego widzenia. Produkt wyposażono w technologię Aquaform, która jest dostępna jedynie w „kontaktach” marki CooperVision. Gwarantuje ona lepszą przepuszczalność tlenu. Dzięki technologii zatrzymującej wodę w soczewkach model ten utrzymuje odpowiednio wysoki poziom nawilżenia. To z kolei przekłada się na doskonały komfort codziennego użytkowania.

Soczewki kontaktowe SofLens 59

„Kontakty” miesięczne SofLens 59 od Bausch&Lomb zostały wyprodukowane z wykorzystaniem Hilafilcon B, dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysokim poziomem uwodnienia, wynoszącym aż 59%. Specjalnie zaprojektowana powierzchnia szkieł zapobiega pojawianiu się na nich niekorzystnych osadów białkowych. Soczewki zapewniają wyraźne i ostre widzenie. Są też łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu dzięki technologii UniFit. Minimalizuje ona niekomfortowe odczucie suchości gałki ocznej oraz podrażnienia powstałe na skutek pracy przy komputerze. Nowoczesna konstrukcja sprawia też, że soczewki są odporne na zanieczyszczenia.

Szkła kontaktowe Clariti Toric

Clariti Toric marki CooperVision to polecane miesięczne soczewki toryczne, czyli przeznaczone dla astygmatyków. Dzięki wykonaniu z miękkiego tworzywa silikonowo-hydrożelowego soczewki przepuszczają aż 100% tlenu. Ich konstrukcja zapewnia stabilne dopasowanie. Produkty te są wygodne w użytkowaniu, a także zapewniają wyraźne widzenie.

Soczewki PureVision 2

Szkła kontaktowe miesięczne PureVision 2 Vausch&Lomb z materiału silikonowo-hydrożelowego cechują się wysokim utlenieniem, niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania gałek ocznych. Dzięki technologii High DefinitionTM Optics soczewki zapewniają bardzo dobre widzenie nawet przy słabym oświetleniu. Redukują również efekt olśnienia. Są niewyczuwalne na oku i odporne na zanieczyszczenia.

Wszystkie propozycje z rankingu znajdziesz w sklepie internetowym GermanOptiker.pl. Zdecyduj się na konkretny model i kup szkła kontaktowe online w najlepszej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + sześć =