Niezawodne wyposażenie dla Twojej stacji paliw

Planujesz budowę stacji paliw? Ta inwestycja, chodź niełatwa, bez wątpienia może przynieść intratne zyski.

Jednym z kluczowych aspektów w tym biznesie jest zadbanie o odpowiednie instalacje i wyposażenie. Przeczytaj, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę, aby punkt wydawania paliw działał niezawodnie i w każdych warunkach.

Dlaczego niezawodne wyposażenie jest tak ważne?

Wysokiej jakości wyposażenie stacji paliw to kluczowy element funkcjonalnego i bezpiecznego punktu sprzedaży. Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne technologie i wykorzystanie praktycznych rozwiązań pomagają kreować pozytywne skojarzenia w świadomości klientów, a te są niezwykle istotne w budowaniu solidnej pozycji na rynku. Nie chodzi jednak wyłącznie o aspekt marketingowy.

Oszczędzanie na wyposażeniu lub montaż instalacji wątpliwej jakości, najczęściej mści się w najmniej oczekiwanym momencie. Częste awarie i przestoje stacji to natychmiastowe straty finansowe, ale nie tylko. Każda przerwa w funkcjonowaniu punktu może również prowadzić do utraty stałych klientów i wysypu negatywnych opinii, co zaś przekłada się na długofalowe konsekwencje. Jeśli chcesz temu zapobiec, już na etapie planowania inwestycji skontaktuj się ze specjalistami z Corrimex i zbuduj swój biznes na solidnym fundamencie.

Współpraca z Corrimex na każdym etapie realizowania inwestycji

Corrimex to firma z wyłącznie polskim kapitałem. Od ponad 30 lat dostarcza sprawdzone rozwiązania dla punktów wydawania paliw i myjni samochodowych. Z uwagi na ogromne doświadczenie i wysoką jakość oferowanych produktów, Corrimex stał się zaufanym partnerem dla tysięcy inwestorów. Firma niezmiennie od ponad trzech dekad zapewnia wsparcie na każdym etapie inwestycji, z którego teraz także Ty możesz skorzystać.

W gamie produktów oferowanych przez Corrimex znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie stacji benzynowej, niezbędne do uruchomienia punktu oraz bezawaryjnej i co szczególnie istotne, bezpiecznej obsługi kierowców.

Oferowane urządzenia, instalacje i armatura pochodzą od wiodących producentów z całego świata. Eksperci Corrimex na podstawie zgromadzonego przez lata doświadczenia wspierają inwestorów na każdym etapie realizacji projektu. Od konsultacji planowanych rozwiązań, przez dostarczenie, instalację i serwis sprzętu. Firma świadczy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, co daje szansę na wieloletnie funkcjonowanie inwestycji.

Dlaczego warto współpracować z Corrimex?

Korzystając z niezawodnego wyposażenia i osprzętu cechującego się wysoką kulturą techniczno-użytkową wyprzedzisz konkurencję i wprowadzisz swój biznes na wyższy poziom. Zobacz, co zyskasz współpracując z Corrimex:

 • trwałe i solidne elementy wyposażenia, działające w oparciu o sprawdzone rozwiązania najlepszych, światowych producentów;
 • nowoczesny design oraz niezwykle niską awaryjność sprzętu, który spisuje się doskonale również w trudnych warunkach;
 • rozwiązania dostosowane do wymogów BHP oraz obowiązujących norm ekologicznych;
 • niezawodny serwis mobilny obejmujący swoim zasięgiem całą Polskę;
 • partnera z ogromnym doświadczeniem na rynku;
 • nieograniczone wsparcie merytoryczne poparte wiedzą;

Szeroka gama produktów dla Twojej stacji paliw

Dzięki bogatej ofercie Corrimex przeprowadzisz kompleksową inwestycję i zbudujesz w pełni wyposażoną stację paliw. Firma dostarcza rozwiązania renomowanych producentów, są to m.in.:

 • Dystrybutory paliwa amerykańskiej marki Tokheim, która należy do koncernu Dover Fuel Solutions. Tokheim to rozpoznawalny na całym świecie dostawca sprzętu dla detalicznej sprzedaży paliw. Corrimex dostarcza, instaluje, uruchamia i serwisuje dystrybutory Tokheim dla benzyny, ON, biopaliw, LPG, a także modele z serii DiaLOG, przeznaczone dla wewnętrznych stacji i baz paliwowych;
 • Systemy do monitorowania stanu paliwa w zbiornikach Gilbarco Veeder Root. W ofercie Corrimex znajdziesz pełen osprzęt tego renomowanego producenta, w tym centralki, niezbędne sondy oraz czujniki. Profesjonalny system pomiarowy pomaga zaplanować dostawy i służy do wykrywania wycieków oraz kradzieży. To innowacyjny i zautomatyzowany układ, który gwarantuje efektywne zarządzanie zasobami Twojej stacji;
 • Niezawodne instalacje rur paliwowych, produkowane przez pochodzącą ze Szwecji markę KPS Petrol Pipe System. Wybierając rury KPS, zyskujesz nowoczesny i całościowy system do przesyłu paliw płynnych pod ziemią. Jest to w 100 % sprawdzony i bezpieczny układ, wykorzystywany wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo i wydajność;
 • Doceniana na całym świecie armatura paliwowa marki Elaflex. Corrimex dostarcza najwyższej jakości armaturę wykorzystywaną na stacjach paliw i w przemyśle. Oferta obejmuje także pistolety nalewcze Elaflex do benzyny, diesla, LPG, Ad Blue oraz pistolety o specjalnym przeznaczeniu;
 • Wytrzymałe pokrywy i studnie kompozytowe Fibrelite. Firma Corrimex jest wyłącznym przedstawicielem Fibrelite na Polskę i zapewnia pokrywy o doskonałym stosunku wytrzymałości do wagi. Instalując je na swojej stacji paliw, inwestujesz w bezpieczeństwo wszystkich użytkowników obszarów roboczych;
 • Pompy tłoczne Red Jacket. Zaprojektowano je tak, aby optymalizować przepływ i wydawanie paliwa, a jednocześnie zapewniać jeszcze wyższą wydajność. Oferowane przez Corrimex pompy dostępne są w różnych konfiguracjach i mocach.
 • Gama produktów Christ, w skład której wchodzą: samoobsługowe myjnie bezdotykowe, myjnie automatyczne, akcesoria i specjalistyczna chemia dla myjni. Myjnie samochodowe to doskonałe uzupełnienie oferty stacji benzynowej, jak i pomysł na odrębny, intratny biznes. Corrimex to jedyny oficjalny partner i dystrybutor wysokiej jakości myjni Christ w Polsce.

Doświadczony partner w budowie stacji paliw

Budując stację benzynową, możesz liczyć na pełne wsparcie ze strony doświadczonej załogi Corrimex. Firma zajmuje się dystrybucją, instalacją, uruchomieniem oraz serwisowaniem wszystkich wymienionych powyżej elementów wyposażenia. Zaufaj ponad 30-letniemu doświadczeniu i zbuduj swój biznes z Corrimex.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − trzy =