Marki niszowe w dobrych cenach — nie wszystkie dobre perfumy są drogie

Niszowe perfumy to te dedykowane koneserom pięknych zapachów. Wyróżniają się nietypowymi połączeniami akordów, sięganiem po rzadkie i drogie esencje, luksusem, oraz elegancją. Wyjątkowość niszowych receptur sprawia, że wiele osób postrzega je jako drogie, a przez to dla nich niedostępne. Czy tak jednak jest w rzeczywistości? Ile kosztują perfumy niszowe i gdzie można kupić je w dobrych cenach?

Ile kosztują perfumy niszowe?

Przyjęło się przekonanie, że perfumy niszowe to te kosztujące ponad tysiąc złotych. Sprawia to, że wiele osób rezygnuje z ich zakupu, obawiając się, że zbytnio nadwyrężą one domowy budżet. Przeglądając jednak propozycje wielu niszowych marek, szybko można się przekonać, że utożsamianie ich kompozycji z wysokimi cenami jest błędne. Wiele oryginalnych perfum spoza mainstromowej oferty można kupić w naprawdę dobrych cenach. Na http://amisell.pl/marki-niszowe/ zaczynają się od 100 złotych. Oznacza to, że są one tańsze niż te najpopularniejszych domów perfumeryjnych, stojących na półkach większości perfumerii.

CnR Create – oryginalne perfumy w niskich cenach

CnR Create to niszowa marka, która proponuje ciekawe zapachy inspirowane znakami zodiaku. Dla każdego przygotowana została osobna kompozycja w wersji kobiecej oraz męskiej. Każdy zapach utożsamia cechy danego znaku zodiaku, podkreśla jego zalety i mocne strony, odwołuje się do przypisanego znakowi żywiołowi. Esencje zawarte w pachnidłach mają też oddać osobowość danego znaku zodiaku, to dlatego w CnR Create Taurus / Byk odnaleźć można różę, żonkile, mak, narcyz, irys i imbir, które mają symbolizować prawdomówność, opanowanie, magiczną aurę, zmysłowość, zdolność do poświęceń kobiety spod znaku byka. Na panów spod znaku byka czeka natomiast kompozycja oparta o intensywne nuty owoców jałowca (symbolizujące pewność siebie), cedr (oddający zdolności opiekuńcze), opoponaks (wzmacniający rozwagę i koncentrację), eukaliptus (pomagający w komunikacji).

Zupełnie inne składniki można odnaleźć w perfumach dedykowanych innemu znakowi np. Bliźniętom. Panie odnajdą w nich świeżą miętę, czystek, grejpfrut. Esencje te symbolizują lubiane przez Bliźniaki zmiany, elokwencję, lotność umysłu, żądze przygód, optymizm, radość. Substancje te mają również motywować Bliźniaka do pracy nad samym sobą i dodawać sił do podejmowania nowych wyzwań. Na panie urodzone pod znakiem Bliźniąt czekają natomiast perfumy z grejpfrutem, cytryną, mandarynką, kamelią, herbatą, werbeną cytrynową, orchideą, mimozą, piżmem i jaśminem. Rośliny te pozytywnie wpływają na serce i umysł, pozwalają zachować równowagę myśli i zachować odpowiednią perspektywę.

Acqua di Portofino – włoska marka perfum niszowych

Acqua di Portofino to włoska marka perfum niszowych, której właścicielem jest Profumitalia, wieloletnia rodzinna firma z dynastii Cerizza. Przez 15 lat działalności marka Acqua di Portofino stworzyła sześć ekskluzywnych i luksusowych zapachów. Wyróżniają się one wysoką jakością, elegancją i nawiązaniem do włoskiego stylu. Kompozycje tej marki bazują na akordach wodnych, które nawiązują do wolności, swobody, świeżości, przygody, chłodu morskiej wody i namiętności żeglarzy. Wiele z kompozycji Acqua di Portofino to te unisex, czyli przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + 11 =