Koronkowa suknia ślubna – porady dla panny młodej

Elegancka, zmysłowa i bezustannie modna – koronkowa suknia ślubna to częsty wybór przyszłych panien młodych. Niewątpliwie u źródła jej popularności znajduje się duża różnorodność materiałów koronkowych, zarówno jeśli chodzi o rodzaje, jak i wzornictwo czy kolorystykę. Jakie typy koronek będą idealną bazą kreacji? Czy koronki idą w parze z każdym fasonem sukni ślubnej?

 

Najpiękniejsze koronki na suknie ślubne

Koronki francuskie, gipiurowe, bawełniane – w zasadzie każdy typ koronki może być zachwycającą bazą sukni ślubnej. Wiele zależy oczywiście od stylu, w jakim czujesz się najlepiej. Przykład? Gipiura doskonale koresponduje z estetyką boho, z kolei koronki francuskie przywodzą na myśl wytworny styl dworski.

Ponadto wyjątkowo pięknie prezentują się koronki 3D oraz koronki na tiulu. Szczególnie jeśli występują w unikalnej formie, np. z fantazyjnym geometrycznym wzorem. Poszukujesz konkretnych inspiracji? Zajrzyj na stronę Sontex Poland – znajdziesz tam tkaniny na suknie ślubne i materiały koronkowe w subtelnych ślubnych kolorach.

Materiały koronkowe a rodzaje sukien ślubnych

Koronki służą jako baza sukni ślubnych o wielu różnych fasonach. Możesz wykorzystać ten materiał na przykład do stworzenia eleganckiej prostej kreacji maxi. Sprawdzi się on doskonale również jako górna część sukni w stylu księżniczki lub baza lekkiej stylizacja midi w stylu boho.

Z koronek powstają również różnego rodzaju wykończenia sukni i dodatki, takie jak taśmy ozdabiające talię, obszycia welonu czy zmysłowe eleganckie rękawiczki. Wszystko zależy od upodobań konkretnej panny młodej i jej prywatnej wizji wymarzonej sukni ślubnej.

Podsumowanie

Koronki występują w wielu różnych odsłonach i doskonale wpisują się w estetykę ślubną. Dlatego panny młode często decydują się na koronkową kreację, wybierając spośród gipiury, materiałów bawełnianych, koronek 3D i nie tylko.

Koronkowa suknia ślubna to częsty wybór również z powodu uniwersalności tego materiału. Mowa oczywiście o możliwości stworzenia wielu różnych typów kreacji bazujących na eleganckich koronkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + szesnaście =