Jak działa PULZE? Przewodnik po technologii bezdymnej

Nowe technologie są obecne niemal w każdej branży. Rewolucja nie ominęła również rynku tytoniowego. Wśród urządzeń, które pojawiły się wskutek zmian technologicznych, są podgrzewacze tytoniu. Dzięki nim możesz potencjalnie zmniejszyć ilość szkodliwych substancji dostarczanych do organizmu, nie rezygnując przy tym z przyjemności. Czy to brzmi niewiarygodnie? A jednak! Podgrzewacze PULZE to technologia bezdymna, która doskonale wpisuje się w rytm życia współczesnych, niezależnych konsumentów. Jeśli chcesz dołączyć do tej społeczności, zapoznaj się z informacjami, które dla Ciebie zebraliśmy.

Co oznacza 3 razy niższa temperatura niż podczas spalania?

Każdy z nas wie, jak działa tradycyjny papieros. Niewielu zdaje sobie jednak sprawę, że temperatura spalania tytoniu wynosi około 800-1000℃. Tak wysoka temperatura powoduje uwalnianie substancji oraz związków niebezpiecznych dla organizmu. Dlatego warto przemyśleć swoje wybory i zapoznać się możliwościami urządzenia do podgrzewania tytoniu.

W takich urządzeniach tytoń nie ulega spalaniu, lecz jest podgrzewany do temperatury 315-345℃ – niemalże trzykrotnie mniejszej niż w przypadku tradycyjnych papierosów. Dzięki temu zmniejsza się potencjalnie ilość substancji szkodliwych dostarczanych do organizmu, a jednocześnie pozwala na podobne doznania jak w przypadku tradycyjnych papierosów.

Podgrzewanie tytoniu wyróżnia dodatkowo brak popiołu, nieprzyjemnego zapachu oraz uciążliwego dymu. Dzięki temu zmniejsza się potencjalnie ryzyko dostarczania szkodliwych substancji do osób znajdujących się w naszym otoczeniu. Ponadto, dla miłośników smakowych papierosów, PULZE oferuje także wkłady w mentolowych i owocowych aromatach.

Jak działa podgrzewacz tytoniu PULZE?

PULZE to nowoczesne urządzenie, które dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Heat Not Burn, podgrzewa tytoń do temperatury 315-345℃. Dzięki temu umożliwia zachowanie rytuałów związanych z paleniem, a jednocześnie ogranicza ilość szkodliwych substancji do 96%[1].

Wkłady do podgrzewaczy PULZE zawierają najlepsze gatunki tytoniu. Dzięki temu zyskujesz doznania zbliżone do tych podczas palenia. Pełne naładowanie urządzenia pozwala na podgrzanie nawet ponad 25 wkładów. Sesja trwa 5 minut bez względu na liczbę zaciągnięć. Oznacza to zbliżony czas do palenia tradycyjnego papierosa.

Podgrzewacz tytoniu to nie tylko potencjalnie mniej szkodliwa alternatywa dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych, ale także możliwość dopasowania doznań do preferencji. Pożegnaj się z popiołem i uciążliwym dymem, a powitaj mentolowe i owocowe aromaty.

PULZE – innowacyjny i kompaktowy podgrzewacz tytoniu

PULZE to urządzenie o budowie all-in-one, które ma kształt zbliżony do cygara. Dzięki temu możesz nosić je w kieszeni bez uczucia dyskomfortu. Nie potrzebujesz dodatkowej bazy ładującej czy etui, by swobodnie korzystać z podgrzewacza. Wszystko, co niezbędne, znajduje się w tym małym gadżecie. Umieszczony w podstawie urządzenia patyczek do szybkiego oczyszczenia pozwala utrzymać podgrzewacz w świetnej kondycji.

Kolejną zaletą jest możliwość dostosowania temperatury podgrzewania tytoniu do preferowanego aromatu. PULZE oferuje dwa tryby – łagodny (315℃) oraz intensywny (345℃). To innowacyjne rozwiązanie doskonale odpowiada na potrzebę niezależności i personalizacji. Ponadto możesz dostosować do swoich potrzeb smak oraz aromat wkładów tytoniowych. Zastanawiasz się, czy podgrzewacz tytoniu sprawdzi się w Twoim przypadku? Możesz zdecydować się na 14-dniowe testowanie za darmo. Dowiedz się więcej na stronie: https://pulze.com/pl-PL

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca

[1]  Badania własne Imperial Brands, https://imperialbrandsscience.com/our-ngp-portfolio/products/#heated

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 8 =