Co buduje się w Lublinie?

Szukasz nowego mieszkania w Lublinie i zastanawiasz się, jakie osiedla mieszkaniowe aktualnie powstają w tym mieście? Na które warto zwrócić szczególną uwagę? Zapraszamy na przegląd obecnie budujących się oraz zaplanowanych inwestycji lubelskiego dewelopera Lalak Development.

 

Diamentowe Wzgórze – ostatnie wolne mieszkania

Diamentowe Wzgórze to jedna z najpopularniejszych w Lublinie inwestycji ostatnich lat. Budynek po budynku, lubelski deweloper Lalak Development stworzył atrakcyjne osiedle przy ul. Wolińskiego, usytuowane na obrzeżach miasta, w pobliżu lasu, Zalewu Zemborzyckiego i rozległych terenów rekreacyjnych. Nic więc dziwnego, że wolnych pozostało już tylko ok. 20 mieszkań w ostatnim, ósmym z kolei budynku G. Znajdziemy tu jeszcze funkcjonalne 3-pokojowe, 50- i 60-metrowe mieszkania, większe lokale z trzema sypialniami oraz przestronne i wygodne 90-metrowe mieszkania.

 

Chodźki Residence i Diamentowe Tarasy – inwestycje w trakcie budowy

Aktualnie wiodącymi inwestycjami Lalak Development są powstające w pobliżu Diamentowego Wzgórza Diamentowe Tarasy oraz zlokalizowane niedaleko Centrum Lublina Chodźki Residence. Osiedla te są w trakcie budowy i oferują jeszcze wiele dostępnych typów mieszkań.

Chodźki Residence to miejsce dla osób ceniących sobie dobre połączenia komunikacyjne i bliskość wszelkich potrzebnych do życia placówek: usługowych, handlowych, medycznych czy edukacyjnych. Inwestycja to nowoczesny 6-kondygnacyjny budynek mieszkalny z dwupoziomowym parkingiem, zaaranżowanym wewnętrznym patio oraz reprezentacyjnym lobby. Dostępne są tu mieszkania o różnorodnych układach i zróżnicowanej powierzchni – od 27 aż do 126 mkw.

Diamentowe Tarasy to natomiast rodzinne, kameralne osiedle budowane przez lubelskiego dewelopera przy ul. Wolińskiego. Inwestycja wyróżnia się podwyższonym standardem, dobrze oświetlonymi mieszkaniami, ciekawym i funkcjonalnym zaaranżowaniem terenu oraz lokalizacją sprzyjającą aktywnościom na świeżym powietrzu. W pobliżu bowiem znajdują się lasy, zalew, a także liczne ścieżki rowerowe czy boiska.

 

Zaplanowane inwestycje

Jakie inwestycje ma w planach lubelski deweloper Lalak Development? Jednym z ciekawszych budynków mieszkalnych będzie z pewnością Morwowa Tower, która ma powstać w dzielnicy Konstantynów, przy ul. Wojciechowskiej i Morwowej. Przyszli mieszkańcy tego wieżowca będą mogli liczyć na poranną kawę pitą z widokiem na rozległą panoramę Lublina. Fanów niebanalnego designu zainteresować może inwestycja, którą deweloper planuje zbudować przy ul. Chodźki, natomiast rodziny z dziećmi – osiedla Koncertowe Wzgórze czy Urbanowicza. Kolejne budynki mieszkalne Lalak Development zbuduje w sprawdzonych lokalizacjach – na Wrotkowie przy ul. Wolińskiego i na Węglinie Południowym, przy ul. Jemiołuszki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + 16 =