Dzierżawa ekspresu do kawy – to coś więcej niż wynajem urządzenia!

Świeżo zaparzona, aromatyczna kawa jest jednym z podstawowych produktów sprzedawanych w kawiarniach i restauracjach. Stanowi również nieodzowny element oferty spożywczej na stacjach benzynowych. Bez tego napoju trudno też wyobrazić sobie współczesne biuro. To potrzeby, na które odpowiedzią jest dzierżawa ekspresu do kawy – wygodna forma pozyskania urządzenia, będąca ciekawą alternatywą dla zakupu sprzętu na własność.

Podsumowanie:

  • Jeśli potrzebujesz ekspresu do kawy, zakup urządzenia na własność nie jest jedyną metodą jego pozyskania. Możesz skorzystać z dzierżawy, która staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem, zwłaszcza wśród przedsiębiorców.
  • Dzierżawa ekspresu do kawy – tak, jak inne formy dzierżawy – polega na udostępnieniu urządzenia w celu osiągania korzyści przez dzierżawcę w zamian za miesięczną opłatę w różnej formie.
  • Brak dużej inwestycji finansowej, duża swoboda w doborze urządzenia do aktualnych potrzeb czy dostęp do najnowszych ekspresów kawowych – to tylko trzy z co najmniej sześciu zalet dzierżawy ekspresu do kawy od renomowanej firmy. Przeczytaj tekst i poznaj pozostałe!

Dzierżawa ekspresu do kawy – oto, co warto o niej wiedzieć

Dzierżawa to współpraca, w ramach której jedna strona (tzw. wydzierżawiający) udostępnia drugiej (tzw. dzierżawcy) ekspres do kawy na czas określony (najczęściej 12 lub 24 miesiące) i na warunkach określonych w umowie. Dzierżawca może czerpać korzyści ze stosowania urządzenia, w tym również korzyści finansowe. W zamian zazwyczaj opłaca miesięczny, symboliczny czynsz i zobowiązuje się do zakupu określonej na początku ilości kawy od firmy świadczącej usługę dzierżawy. Co ważne, na żadnym z etapów współpracy dzierżawca nie staje się właścicielem sprzętu; ten niezmiennie należy do wydzierżawiającego.

6 zalet dzierżawy ekspresu do kawy

  1. Brak dużej inwestycji – decydując się na dzierżawę ekspresu do kawy, wybierasz niewielki, miesięczny koszt pozyskania urządzenia, zamiast jednorazowego, dużego wydatku. To ważne zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców, którzy już i tak musieli przeznaczyć duże środki na otwarcie firmy.
  2. Duża swoboda działania – dzierżawa ekspresu do kawy zawierana jest na niedługi okres, najczęściej 12 lub 24 miesiące, ewentualnie na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. To w połączeniu z brakiem obowiązku utylizacji niepotrzebnego już sprzętu daje dużą swobodę działania.
  3. Najnowsze ekspresy do Twojej dyspozycji – firmy wyspecjalizowane w dzierżawie ekspresów do kawy, np. Tchibo Coffee Service, dysponują najnowszymi urządzeniami najbardziej renomowanych producentów. Dzięki temu zyskujesz dostęp do najlepszego sprzętu na rynku.
  4. Szybki czas realizacji – od decyzji o wydzierżawieniu ekspresu kawowego do momentu, kiedy urządzenie pojawi się w Twojej firmie może minąć zaledwie chwila. Tym bardziej, że profesjonalni doradcy pomogą Ci w wyborze modelu najlepiej dopasowanego do Twoich biznesowych potrzeb i możliwości.
  5. Elastyczność umowy – dzierżawa ekspresu do kawy to forma współpracy, dająca przedsiębiorcy dużą swobodę. W Tchibo Coffee Service ma on na przykład możliwość zawieszenia umowy nawet na dwa miesiące w każdym roku trwania umowy. To idealna opcja zwłaszcza dla właścicieli biznesów odnotowujących okresowe spadki w popularności świadczonych usług lub sprzedaży produktów.
  6. Dodatkowe usługi wliczone w cenę – w ramach umowy o dzierżawę ekspresu do kawy pozyskujesz nie tylko urządzenie, ale też bezpłatny montaż, wsparcie serwisowe, darmowe środki czystości i dostęp do wysokiej jakości kawy, odpowiedniej do profesjonalnego zastosowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × dwa =