Czym jest Wimin?

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Wiele z nas przynajmniej raz na jakiś czas staje przed lustrem i mówi, że pora wziąć się za siebie. Decyduje po prostu, że najwyższy czas, aby zdrowo jeść, ćwiczyć i zażywać odpowiednie suplementy. Niestety często kończy się to porażką i po kilku dniach, tygodniach odpuszczamy. Dzieje się tak ze względu na brak czasu, motywacji czy wystarczających chęci. Dla zabieganych kobiet, które nie mają w nawyku regularności, w szczególności przy zażywaniu suplementów z pomocą przychodzi WIMIN.

Dlaczego warto?

Branie suplementów to z pewnością też w pewnym stopniu moda. Jednak nie w tym rzecz! W suplementacji najważniejsza jest zasada, aby były one odpowiednio dobrane pod Twoje realne zapotrzebowanie. Na każdego wybrane suplementy działają inaczej i każdy organizm ma inne potrzeby. Warto zatem przyjrzeć się swojemu ciału, a niekiedy nawet zrobić odpowiednie badania i sprawdzić poziomy poszczególnych składników. Choć bardzo ważna w procesie uzupełniania ewentualnych braków jest odpowiednia dieta to aby uzupełnić niedobory, warto czasem wspomóc organizm właśnie za pomocą suplementów!

Co oferuje WIMIN?

WIMIN to o zespół wspaniałych kobiet, które z myślą o innych zaprojektowały i stworzyły suplementy, które pomogą kompleksowo zadbać o nasze najważniejsze potrzeby zdrowotne. Jeśli więc szukasz kompleksowego zestawu witamin o czystym składzie, tworzonych z poszanowaniem dla zwierząt, to WIMIN z pewnością jest dla Ciebie. Zestawy suplementów są dostępne w kilku wariantach do wyboru, w zależności od Twoich zdrowotnych priorytetów. Znajdziesz wśród nich kapsułki na:

  • Dobrą energię,
  • Odporność,
  • Zdrowy blask,
  • Dobry Seks,
  • Lepszy Metabolizm,
  • Głębokie skupienie,
  • mikrobiom,
  • Okres planowania rodziny (zestaw “Myślę o dziecku”),
  • SOS PMS.


Decydując się na zestawy witamin, otrzymujesz na każdy dzień suplementy pokrywające Twoje dobowe zapotrzebowanie. Zapakowane są one w poręczną torebeczkę z kapsułkami, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie: do biura, na siłownię czy spacer. Jedyne o czym musisz pamiętać to łyknąć to, co dla ciebie przygotowano.

Poza kompleksową bombą witaminową wśród produktów, które oferuje firma znajdziesz tam również naturalny lubrykant, serum intymne, majtki menstruacyjne oraz relaksującą kostkę do kąpieli.

Jak powstają produkty WIMIN?

Najważniejsza jest opinia klientów i realne zapotrzebowanie na konkretne produkty. Asortyment oferowany przez WIMIN jest przebadany i bezpieczny. Powstaje ze sprawdzonych składników, a ich produkcja przeprowadzana jest w standardzie farmaceutycznym, poprzez co przy stosowaniu produktów możesz mieć spokojną głowę. Kolejnym atutem jest 100% wegański skład. Jest on w pełni naturalny, bez żadnych dodatków glazurujących, sztucznych barwników i innych podejrzanych substancji. Firma dba również o aspekt ekologiczny. Produkty pakowane są przykładowo w recyklingowe opakowania. 

Nie tylko sklep

Na stronie internetowej marki WIMIN, poza zakładką sklep z oferowanymi produktami znajdziesz również blog. Treści na nim poruszane to przydatna, różnorodna wiedza dla pań. Tematy, które tam spotkasz dotyczą różnych aspektów codzienności takich jak lifestyle, metabolizm, ciąża czy seks. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + 20 =