Aparaty słuchowe Phonak – innowacyjne funkcje

Aparaty słuchowe Phonak uważane są za najlepsze rozwiązania aktualnie dostępne na rynku. Wyróżniają się pełnym dopasowaniem do potrzeb użytkownika, ze względu na dostępność wielu innowacyjnych funkcji.

Aparaty słuchowe Phonak – co je wyróżnia?

Swoboda odbierania dźwięków, jak i wygodne noszenie sprawiają, że aparaty słuchowe Phonak są w każdym aspekcie dostosowane do potrzeb użytkowników. Możesz podreperować z ich pomocą niemal każdy ubytek słuchu, co umożliwi czerpanie radości z każdej chwili w życiu. Rozwiązania stosowane przez markę Phonak są innowacyjne, nowatorskie i przede wszystkim tworzone z myślą o komforcie pacjenta.

W ofercie producenta znajdują się różne typy aparatów słuchowych, dopasowane do wielu aktywności i stylu życia pacjenta. Działają w automatyczny i bezproblemowy sposób, poprawiają znacząco komfort życia i pozwalają na bezpieczne odbieranie dźwięków. Zapewniają wyjątkowe wrażenia słuchowe, bez odczuwania dyskomfortu.

W jaki sposób działają aparaty słuchowe Phonak?

Z pomocą wysokiej jakości aparatów słuchowych możesz komfortowo odbierać dźwięki, której do tej pory były dla Ciebie niedostępne z różnych przyczyn zdrowotnych. Urządzenia sprawiają, że zaczniesz odbierać dźwięki dobiegające z różnych kierunków, ale w przyjemny dla ucha sposób. Dojdzie jednocześnie do redukcji hałasów, a kompresja częstotliwości dostępna jest w standardzie. Aparaty słuchowe marki Phonak bezbłędnie rozpoznają sytuację, w której znajduje się użytkownik, a to sprawia, że działają wręcz niezawodnie.

Warto podkreślić, że marka Phonak zadbała o możliwość połączenia aparatu słuchowego z aplikacją na smartfonie, telewizorze czy komputerze. Tym samym strumieniowe odbieranie dźwięków z wielu kanałów jest jak najbardziej możliwe.

Inteligentne, innowacyjne funkcje, które posiadają aparaty słuchowe Phonak dzięki technologii Phonak Paradise

  1. Dostęp do wyraźnych, naturalnych dźwięków – odbieraj naturalne brzmienia, bez żadnych zniekształceń. Usłyszysz wszystko dokładnie tak, jak osoby z nienagannym słuchem.
  2. Automatyczne dostosowanie aparatu do środowiska – inteligentna słuchawka umożliwia osiągnięcie optymalnych odczuć dźwiękowych, nawet w trudnych warunkach.
  3. Bezproblemowe rozumienie mowy – żadnym wyzwaniem będzie usłyszenie kogoś, kto mówi cicho lub z dużej odległości od Ciebie. Funkcja udoskonalenia mowy pozwala na uczestniczenie w rozmowach, nawet w dużej grupie, bez żadnych problemów.
  4. Redukcja hałasu – możesz samodzielnie personalizować stopień redukcji hałasu za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Poczujesz się komfortowo nawet w najhałaśliwszym otoczeniu.
  5. Szybki dostęp do asystenta głosowego – wystarczy klepnięcie w ucho, aby dać sygnał aparatowi słuchowemu, że chcesz uzyskać dostęp do konkretnych funkcji. Bez najmniejszego wysiłku skorzystasz z funkcji, które są Ci aktualnie potrzebne.
  6. Pełne połączenie ze smartfonem, TV i wieloma innymi urządzeniami – wykorzystując technologie Bluetooth połączysz aparat słuchowy z każdym sprzętem. Zapewni to wygodne użytkowanie i sterowanie.

Aparaty słuchowe Phonak znajdziesz w dobrych gabinetach protetyki tj. Strefa Słuchu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × pięć =