Poznaj największe zalety grzejników bocznych!

Komfort termiczny w każdym domu jest bardzo ważny. Zapewnić go mogą różne sposoby ogrzewania, chociaż wciąż najbardziej popularnymi są grzejniki. Rodzajów ich jest wiele. Te, które współcześnie cieszą się największą popularnością to grzejniki płytowe Kermi. W blokach nowych, a także i w starym budownictwie zazwyczaj spotkać się można z grzejnikami bocznymi. Modele te posiadają, jak sama nazwa wskazuje podłączenie boczne. Chcąc wybrać odpowiedni model, można wręcz pogubić się gąszczu ofert. My w dzisiejszym wpisie chcieliśmy przybliżyć grzejniki boczne Kermi i naświetlić ich największe w naszej opinii zalety. Zapraszamy!

Energooszczędne grzejniki boczne Kermi!

Wybierając grzejnik do domu praktycznie każdy chce, by dany model był estetyczny, energooszczędny, a także i łatwy podczas regulacji. Grzejniki boczne Kermi spełniają te wszystkie wymogi! Wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku innowacyjną technologią w oparciu o którą zostały wykonane. Technologia therm-x2, na podstawie, której produkowane są wszystkie grzejniki Kermi ma w zasadzie proste i jednocześnie innowacyjne działanie. Chodzi o zasadę przepływu szeregowego.

grzejnik boczny

W konkurencyjnych grzejnikach wszystkie płyty (przednia i tylna) zasilane są jednocześnie. W przypadku grzejników bocznych Kermi w pierwszej kolejnością nagrzewa się płyta przednia. Dzięki temu szybko odczuć można pożądany komfort termiczny. Płyta tylna nagrzewa się w dalszej kolejności, jest chłodniejsza, dzięki czemu przy uzyskaniu takiego samego komfortu termicznego można oszczędzić na ogrzewaniu w skali roku nawet 11%!

Oszczędności te jednak nie są jedynym atutem grzejników Kermi. Warto wspomnieć także i tym, że kaloryfery te nagrzewają się nawet 25% szybciej od innych. Przepływ szeregowy ma wpływ na skrócenie cyklu grzewczego, okresu pracy, a także i zamykania zaworu.

Nie sposób nie powiedzieć także i tym, że grzejniki Kermi wytwarzają do 100 % więcej ciepła promieniowania! Pomimo tak wielu zalet te grzejniki boczne dostępne są w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach!

Estetyka i wysoka jakość grzejników bocznych Kermi!

Grzejniki boczne Kermi to nie tylko produkty, dzięki którym można sporo oszczędzić na ogrzewaniu, ale także i takie, które wyróżniają się ponadprzeciętną estetyką! Ze względu na to, że grzejniki Kermi dostępne są w różnych rozmiarach czy typach z łatwością wybrać można takie, które będą pasowały do niemal każdego wnętrza. Wiele z oferowanych przez firmę Kermi grzejników bocznych zdobyło nagrody na arenie międzynarodowej właśnie za swój wyjątkowy design.

W opiniach ekspertów największą zaletą kaloryferów Kermi jest jakość ich wykonania. Ponadto przekonują wysoką efektywnością energetyczną oraz tym, że są idealne także do niskich temperatur zasilania. Urządzenia te nadają się zarówno do nowych budynków, jak i tych modernizowanych. Przekonują estetycznym wyglądem, szybką regulacją oraz dostępnością różnych typów i rozmiarów. W ofercie tego renomowanego producenta znajdują się grzejniki boczne, dolne, higieniczne, modernizacyjne, łazienkowe i wiele więcej!

Komentarze do “Poznaj największe zalety grzejników bocznych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 1 =