Poznaj 3 powody, dla których warto mieć w kuchni szafki cargo wysokie!

Urządzając kuchnię, z pewnością skupiasz się na jej funkcjonalności. Dobrze zorganizowana aranżacja musi zapewnić wygodę użytkowania tego pomieszczenia i każdego elementu jego wyposażenia. Dzięki temu szybciej przygotujesz posiłki i zapanujesz nad chaosem w trakcie gotowania. Nowe budownictwo rzadko oferuje możliwość zaadaptowania obszernej kuchni, dlatego jej zabudowa musi być przemyślana. W nowoczesnych projektach nie brakuje więc wysokich szafek cargo. Dlaczego warto uwzględnić je w aranżacji? Czytaj dalej i poznaj 3 najważniejsze zalety tego rozwiązania.

1. Szafki wysokie cargo to dodatkowa przestrzeń do przechowywania

Niewielkie kuchnie to prawdziwa zmora projektantów wnętrz i użytkowników. Na szczęście nowoczesne rozwiązania umożliwiają wyjście z tej sytuacji i pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Wszędzie tam, gdzie nie możesz zaplanować standardowej szafki kuchennej, możesz uwzględnić szafki wysokie cargo. Potrzebują jedynie od 20 do 45 cm szerokości. To doskonały sposób na zmianę niepraktycznej, wolnej przestrzeni w domową spiżarnię z prawdziwego zdarzenia! Dzięki temu kuchnia zyskuje też nowoczesny design. Wysokie szafki cargo są bardzo pojemne – możesz mieć pewność, że z powodzeniem przechowasz w nich spożywcze zapasy.

2. Wszystkie produkty w zasięgu wzroku i ręki

W obliczu innowacyjnych rozwiązań coraz częściej zauważamy, że klasyczne szafki kuchenne nie są do końca funkcjonalne. Nierzadko, aby dostać się do produktu stojącego w głębi, najpierw należy wystawić wszystkie artykuły ustawione z przodu. Przeszukiwanie szafek może być więc frustrujące i czasochłonne. Wysokie szafki cargo likwidują ten problem. Wystarczy, że wysuniesz kosz i wszystkie artykuły masz na wyciągnięcie ręki, bez zbędnego szukania. Wygodniej się nie da!

3. Możliwość dopasowania do własnych potrzeb

Szafki wysokie cargo – jak żadne inne – można dopasować do oczekiwań korzystających z nich domowników. Cenieni na rynku dystrybutorzy, tacy jak np. e-sklep TMY, pozwalają na wybranie elementu, który wpisze się w kuchenną aranżację pod względem wymiarów, ale nie tylko. Wnętrze modelu, który znajdziesz na stronie: https://tmy.pl/pl/kosze-cargo/83-kosz-cargo-maxi-5051178517314.html, możesz zaprojektować pod swoje potrzeby. Postaw na wygodne i sprawdzone rozwiązania i ciesz się funkcjonalnością swojej kuchni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × dwa =