Jakie są najlepsze sposoby na przygotowanie się do masażu dla mężczyzn?

O czym należy pamiętać przed przyjściem na masaż? Lepiej wcześniej się ogolić, a może nałożyć balsam na całe ciało? Jakie ubrania wybrać i czy to w ogóle ma znaczenie? Jak przygotować się do wizyty w salonie? Współcześnie z masażów korzystają chętnie wszyscy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Panowie odwiedzający salon pierwszy raz zastanawiają się czasami, czy taka usługa wymaga specjalnego postępowania. Sprawdźmy, jak jest naprawdę!

Co zrobić przed masażem?

Nie wszyscy wiedzą, co należy zrobić przed przybyciem do salonu, ale nie ma powodów do obaw. Nawet jeśli na stronie placówki nie znajdziemy szczegółowych instrukcji, można dopytać o nie telefonicznie albo przesłać maila. Jeżeli jednak tego nie zrobimy, nic złego się nie stanie. Listę zadań do wykonania przed położeniem się na łóżku do masażu można zamknąć w jednym słowie: kąpiel. Wystarczy się odświeżyć, aby być w pełni przygotowanym do procedury.

W niektórych salonach klient wcześniej udaje się z masażystką do łazienki, aby tam umyć się pod prysznicem. Część oferowanych usług to rytuały erotyczne, a w ich ramach pracownica punktu towarzyszy klientowi w trakcie oczyszczania ciała.

Czego unikać przed wizytą w salonie masażu?

Znacznie łatwiej możemy wymienić czynności, z których lepiej zrezygnować przed spotkaniem z masażystką. Przede wszystkim dla własnej wygody warto sięgnąć po wygodne, luźne ubrania. Zostawmy w szafie obcisłe spodnie czy opiętą bluzkę na rzecz swobodnie otulającej ciało bawełnianej koszuli bądź podkoszulka.

Kolejna rzecz, o której trzeba pamiętać, to depilacja. Jeśli chcemy ogolić obszar, który ma być poddawany masowaniu, nie należy robić tego w ostatniej chwili. Dobrym pomysłem będzie usunięcie włosów mniej więcej dwa dni przed wizytą w salonie. Nie ma przy tym znaczenia, czy wybrana procedura to masaż dla pań, czy wariant przeznaczony dla panów.

Ostatni aspekt godny poruszenia to pielęgnacja skóry. Podczas masowania używa się olejków, które przy okazji wspaniale nawilżają całe ciało. Co to oznacza? Nie musimy przed przyjściem nakładać balsamu czy kremu. To zbędne, ponadto produkt może rolować się na skórze, utrudniając masażystce działanie.

Polecany salon masażu w Warszawie

Współcześnie profesjonalne obiekty zajmujące się tego rodzaju usługami można znaleźć w każdym mieście. Pracujące w nich masażystki wyróżnia łatwość nawiązywania kontaktu z klientami, a także dyskrecja. W zakres ich kompetencji wchodzą różnego rodzaju procedury, począwszy od relaksacyjnych, a skończywszy na tantrycznych – w tym opcje dla dwojga. Idealnym przykładem godnej polecenia placówki może być Tantric Paradise. To salon masażu erotycznego w Warszawie, w którym można umówić się na usługę na 4 ręce (wykonywaną przez dwie masażystki), wersję Nuru, Yoni czy Lingam.

Mężczyźni zainteresowani zgłoszeniem się na tego typu zabieg mają dziś naprawdę duży wybór. Najważniejsze, aby chętni zdecydowali się na sprawdzone miejsce, które cieszy się dobrymi opiniami oraz ma zespół doświadczonych specjalistek. Jeśli planują odwiedzić stolicę, czeka na nich zespół Tantric Paradise.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × jeden =