Jaki prezent dla strażaka? Koszulki strażackie z napisami

Zastanawiasz się, co podarować w prezencie koledze, który jest strażakiem lub koleżance z OSP? Prezent warto wybrać pod kątem zainteresowań obdarowanego. Każdemu strażakowi z pewnością radość sprawi koszulka ze strażackim motywem.

Koszulka straż jako pomysł na prezent

T-shirt z zabawnym napisem i nadrukiem będzie uniwersalnym prezentem, który spodoba się każdemu, bez względu na wiek. Można postawić na model klasyczny np. czarny t-shirt z napisem zawsze na służbie albo jestem strażakiem lub zdecydować się na bardziej oryginalną koszulkę strażacką z zabawnym napisem na koszulce np. strażakiem się nie zostaje, strażakiem się rodzi; strażak to nie zawód, to sposób na życie; strażak nigdy nie pęka; ćwiczę żaroodporność oraz nieomylność; jestem strażakiem, jaka jest twoja supermoc? Warto zaprojektować swój własny nadruk na odzieży lub poprosić o dodanie na koszulce wymyślonego przez siebie napisu, nazwy jednostki czy po prostu wpisać imię strażaka. Na koszulce można wydrukować dowolne logo. Koszulka ze spersonalizowanym nadrukiem będzie dobrym pomysłem na prezent, zarówno dla pana, jak i pani strażak.

 

Jaka koszulka dla strażaka?

Koszulka nie musi być tylko zabawnym gadżetem, ale też modnym elementem stroju strażackiego. Jako koszulki OSP dobrze będą się prezentować np. koszulki polo lub koszulka straż w formie klasycznego t-shirtu. Oprócz napisu straż koszulka może zawierać też np. nazwę jednostki czy nazwę miejscowości. Do kompletu można zakupić np. bluzę czy polar. Najpopularniejsze są koszulki czarne z białym napisem, warto jednak postawić na nieco więcej koloru i zdecydować się np. na t-shirt straż z żółtym czy czerwonym napisem albo koszulkę OSP w kolorze butelkowej zieleni, w granacie czy w kolorze kremowym. Bardzo profesjonalnie i elegancko będą się prezentować koszulki z haftowym nadrukiem np. logo OSP czy nazwą miejscowości. Koszulka może też zawierać elementy odblaskowe, aby strażak był dobrze widoczny już z daleka.

 

Gdzie kupić koszulki strażackie?

Bez względu na to, czy t-shirt kupujemy dla strażaka jako prezent czy też ma on być elementem stroju strażackiego, to przede wszystkim trzeba pamiętać, że odzież strażacka musi być wykonana z odpowiednich materiałów. Należy unikać sztucznych materiałów, które będą sztywne i niewygodne w noszeniu, a dodatkowo nie będą przepuszczać powietrza, co będzie niekomfortowe, zwłaszcza w cieplejsze dni. Koszulka straż musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów np. odpowiedniej bawełny. Koszulka strażacka powinna być przewiewna i komfortowa w noszeniu, a dodatkowo zapewniać komfort termiczny i nie krępować ruchów strażaka, tak aby swobodnie mógł on wykonywać swoje obowiązki. Koszulka strażacka musi być trwała, aby posłużyła strażakowi na dłużej. Powinna też być odporna na intensywne użytkowanie i częste pranie. Warto wybrać producenta, który specjalizuje się w koszulkach dla strażaków. Koszulki strażackie można znaleźć np. tutaj https://www.barnabee.pl/koszulki,c44.html. Koszulki są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych np. czarny, szary, biały, czerwony, kremowy czy granatowy. Dużą zaletą jest dostępność pełnej rozmiarówki, aż do opcji 2XL. Ważne jest, aby odpowiednio dobrać koszulkę, jeśli chodzi o jej rozmiar, aby strażak czuł się w niej jak najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + dziewięć =